DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

Štěňata

Fotky štěňátek najdete na http://kika173.rajce.idnes.cz/

Nový blok - dvojitým kliknutím zde, zahájíte úpravu bloku...

Andy(zelený)- v novém domově :-) je to pejsek velmi temperamentního vydání tzv. všudybílek, všechno musí oběvovat jako první a nic nenechá náhodě.Nejraději však chodí bez vodítka.

Vzhledově je velice podobný mámě když byla štěňátko :-), co se týče srsti má ji jinou než bráškové na dotek tvrdší a na oko více nadýchanou, skuz nůžkový, oko hnědé.Krásné úhlení předních i zadních končetin,tmavý pigment.

Argo(žlutý)- v novém domově :-) je to pejsek, krerý si rád hraje s míčkem,rád se fotí a trénuje nové po´zy.Přijde se rád pohladit a pochovat :-) .
Vzhledově má předpoklad velkého vzrůstu s krásnou velikou hlavičkou :-) .Srst je jemňoučká a hladká,skuz nůžkový,oko tmavé,výborné úhleni přední a zadních končetin,pigment dobrý.

Aress(fialový)- v novém domově :-) je to pejsek , který rád odpočívá tzv. né moc akční ,vyhledává spíše klidnější místečka na odpočívání .

Přátelí se s malími psi a ostatními zvířátkami.Vzhledově je to druhý největší pejsek,srst je jemná a hladká,skuz nůžkový,oko se vybarvuje .

Aki(oranžový)- v novém domově :-) je to nejmenší pejsek, ale vidá za dva :-D tzv. malí provokatér. Troufne si i na mámu vůbec mu nevadí, že je o dost vědší a silnější zkrátka lumpík :-D. Vzhledově drobnější s menší hlavou ,srst jemná neůplně rovná,skuz nůžkový,oko se vybarvuje.

 

Stěňátku jsme přiřadily jména :

Akim-oranžový , Andy-tm.zelený , Aress-fialový , Argo-zlutý

Aktuálně čekáme svůj první vrh ,,A"  který by se měl narodit začátkem května :-)

Otcem štěńátek je Ares od Bílé hraběnky,je krásný,velký pes s tmavým pigmentem a vyrovnanou přátelskou povahou.